
Ціну уточнюйте
Відправка з 29 травня 2026D= 8,0 мм, L = 330,0 мм шліфований за h6
заготовка для виготовлення інструменту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ceratizit |
| Країна виробник | Люксембург |
| Тип | Заготівля |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Тип торця | Прямий |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Обробка матеріалу | М'яка деревина, Дерево, Метал, Тверда деревина |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Додаткові відомості | |
| Країна походження | Люксембург |
| Марка твердого сплаву | KCR06 |