Кошик

CERATIZIT Ukraine

Контакти
Ceratizit UkraineМукієвські Олена, Іляна
Київ, Україна
+380 (50) 383-86-31
Мукієвські Олена, Іляна
+380 (93) 270-34-77
Іляна
+380 (93) 383-86-31
Офіс
+38 093 38 38 631+38 093 38 38 631+38 093 38 38 631
  • Instagramceratizit.ukraine
CERATIZIT Ukraine

Хто ми?

Ми є ексклюзивними представниками фірми CERATIZIT (Люксембург) в Україні. Фірма виготовляє твердосплавні вироби для різних галузей промисловості. Ми поставляємо змінні ножі до фрез, напайки до дискових пил, тощо для українських виробників деревообробного інструменту. Оскільки наш товар – це витратні матеріали, ми успішно працюємо як із кінцевими споживачами, так і з деревообробними підприємствами.
Виробник твердого сплаву та інструменту

Наші переваги

CERATIZIT входить у трійку найбільших виробників твердого сплаву у світі: 70% дискових пил у світі оснащені твердим сплавом CERATIZIT
Унікальна якість виробів, постійне вдосконалення виробництва та сервісу
Оптимальне співвідношення «ціна-якість»

Ми пропонуємо

Зі складу в Києві, на замовлення або за вашими кресленнями твердосплавні вироби готові до експлуатаціі, інструмент зі змінними твердосплавними вставками, заготовки для виготовлення інструменту та зносостійких деталей.

Наші переваги

1
Ми пропонуємо товари в одному розмірі у декількох марках твердого сплаву з різними механічними властивостями. Тим самим забезпечуючи максимальний термін експлуатації
2
Маємо великий склад стандартної продукції в Києві, а термін поставки товару під замовлення – від одного тижня
3
Нажаль, наші ціни прив’язані до євро. Але ми працюємо за курсом НБУ, а не за комерційним

Як ми працємо?

Замовлення на сайті або замовлення на телефон (Viber, Telegram, WhatsApp)
Конслультації по вибору товару згідно умов експлуатації
Оплата та доставка поштовими службами України
Ваш позитивний відгук про нашу роботу

Люксембурзька торгова марка Ceratizit була створена наприкінці 2002 року після злиття двох відомих брендів Cerametal та Plansee Tizit, які мали за плечима понад 80-років успішної діяльності. Основним напрямком нового бренду стало виробництво твердосплавних виробів для різних галузей промисловості: аерокосмічної, харчової, автомобільної, хімічної, у виробництві скла, підшипників, переробки тютюну, обробки труб тощо. Завдяки багаторічному досвіду, розробці нових і вдосконаленню наявних технологій та суворому контролю якості Ceratizit швидко завоювала визнання й увійшла до трійки найбільших виробників твердого сплаву у світі.

Ceratizit: висока якість бренду та продукції

Ceratizit сьогодні – це унікальна якість виробів, постійне вдосконалення виробництва та сервісу, оптимальне співвідношення ціна-якість. 70% дискових пил у світі оснащені саме твердим сплавом Ceratizit. Твердосплавні напайки, ножі до фрез, ціни яких прийнятні, мають тривалий термін експлуатації, адже вироблені на новітньому обладнанні з використанням останніх технологій. Продукція компанії має попит ще й тому, що вона безперервно розробляє нові марки твердих сплавів, металокерамічних і керамічних матеріалів.

  1. Ceratizit каталоги вміщують асортимент стандартної продукції, який зібраний по застосуванню: для обробки деревини та каменю, для металообробки, твердосплавні прутки /стрижні/, деталі де є швидке зношування.  
  2. Максимальний асортимент продуктів для деревообробки: змінні ножі, бланкети для профілювання, стругальні ножі, зубці для дискових пил, напайки на фрези та свердла, а також твердосплавні прутки для виготовлення кінцевого інструменту – ви можете знайти вже на складі в Києві.
  3. Фірма пропонує інструменти для всіх основних типів обробки металу: свердління, точіння, розточування, фрезерування, нарізування різьби, відрізання канавок із покриттям та без покриття для кольорових металів, сталі, алюмінію, чавуна. Серед інструменту можна знайти системи затискання, твердосплавні пластини /вставки/. Різні геометрії різального краю та інші «ноу-хау» гарантують відмінні показники по якості обробленої поверхні.
  4. Твердосплавні прутки /стрижні/ можуть бути у вигляді шліфованих по h6 стовпчиків, або заготовок круглого, квадратного, прямокутного перетину, з отворами під МОР або без них.

Ceratizit в Україні: наші досягнення та переваги

Наша компанія є ексклюзивними представниками Ceratizit в Україні. Понад 16 років ми поставляємо продукцію для українських виробників дереворізального інструменту. У нас ви знайдете змінні ножі до фрез, твердосплавні напайки до дискових пил, свердел,  прутки для виготовлення кінцевого інструменту. Ми успішно працюємо з різними споживачами: від ремеслених майстерен до деревообробних підприємств. Окремо хочемо зазначити наших вітчизняних виробників дереворіжучого інструменту: для них ми надаємо спеціальні ціни на продукцію.

Співпраця з Ceratizit Україна гарантує безліч переваг для гуртових і роздрібних покупців:

  • реалізуємо товари в одному розмірі але в декількох марках твердого сплаву з різними механічними властивостями, що дозволяє досягти максимальної продуктивності;
  • максимальний термін експлуатації витратних матеріалів;
  • працюємо за більш сталим курсом НБУ, а не за комерційним;
  • великий склад стандартної продукції в Києві;
  • швидка поставка індивідуальних замовлень від виробника – від одного тижня.

Ceratizit Україна – ваш надійний постачальник якісних витратних матеріалів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner