


4 893 ₴
L = 240,0 мм, W = 16,0 мм, T = 3,0 мм
для фрез системою быстрой смены ножей Centrolock
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Люксембург |
| Производитель | Ceratizit |
| Тип | Строгальный нож |
| Твердосплавная напайка | Да |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Додаткові відомості | |
| Країна походження | Люксембург |
| Виробник | CERATIZIT |
| Марка твердого сплаву | KCR18+ |
| Застосування | Універсальне з високим терміном експлуатації для обробки деревини та плитних матеріалів |
| Форма ножа | Прямокутний ніж з двома ріжучими гранями |
| Кількість ріжучих граней | 2 |