

194 ₴
L = 40,0 мм, W = 5,5 мм, T = 1,1 мм
для ручных рубанков или фрез любого производства
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Люксембург |
| Производитель | Ceratizit |
| Тип | Строгальный нож |
| Твердосплавная напайка | Да |
| Длина | 40 мм |
| Ширина | 5.5 мм |
| Толщина | 1.1 мм |
| Состояние | Новое |
| Додаткові відомості | |
| Країна походження | Люксембург |
| Виробник | CERATIZIT |
| Марка твердого сплаву | HC05 |
| Застосування | Універсальне для обробки масивної деревини |
| Форма ножа | Прямокутник з 2-ма отворами та кутами загострення 35 та 20 градусів |
| Кількість ріжучих граней | 4 |